Kaizen Media
Kim jesteśmy?

Krakowski Dom Produkcyjny - to miejsce stworzone przez utalentowanych, ambitnych, pomysłowych i kreatywnych ludzi. Pracują dla nas między innymi: znakomici operatorzy, reżyserzy, scenarzyści, montażyści i piloci dronów. Łączy nas wspólna pasja do niecodziennych wyzwań i maksymalne zaangażowanie w realizację imponujących projektów. Przez lata ciężkiej i rzetelnej pracy wspólnie wypracowaliśmy swoją pozycję na runku krajowym i zagranicznym. Oferujemy wysoką jakość produktów, których ceny dopasowane są każdorazowo do potrzeb i budżetów marketingowych Klienta. Kochamy naszą pracę, bowiem produkcja to nasza misja i pasja. Zgodnie z filozofią Kaizen, dążymy do stałej poprawy naszych działań, co przekłada się na jakość oferowanych naszym Partnerom usług.
media
kamera

Dom Produkcyjny
Co robimy?

Jako dynamiczny, doświadczony i kompetentny zespół produkcyjny specjalizujemy się w tworzeniu: filmów korporacyjnych, klipów wizerunkowych, reklam, spotów, billboardów sponsorskich do ogólnopolskich stacji telewizyjnych, regionalnych i do Internetu. Zapewniamy nowoczesną obsługę techniczną i dziennikarską zagranicznych ekip telewizyjnych. Prowadzimy również profesjonalne szkolenia medialne dotyczące Social Media, a także warsztaty wizerunkowe. Dzięki showreelom, wideo wizytówkom, spotom, billboardom tv, filmom korporacyjnym i reportażom prezentujemy najlepsze walory firm i produktów, których nie sposób w pełni opisać słowami, czy za pomocą statycznych fotografii. Zadowolenie Klientów jest naszą największą satysfakcją z wykonanej pracy.

Referencje naszych Partnerów

Sumienność, kreatywność i jakość naszych realizacji sprawia, że Kaizen Media ma zaszczyt pracować dla wielu renomowanych Klientów. Od lat produkujemy dla naszych Partnerów nie tylko spoty reklamowe czy filmy korporacyjne, ale także oferujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe, wykraczające poza wideomarketing.
Zaufało nam już kilkuset klientów. Dołącz do ich grona.
Firma Pratt & Whitney Kalisz korzysta z filmowych usług kreatywnych świadczonych przez Kaizen Media. Zakres usług obejmuje opracowanie scenariusza filmu, wykonanie zdjęć filmowych, montaż, podkład tłumaczenia lektora napisów, postprodukcję materiałów
Jacek Kwieciński Członek Zarządu Dyrektor Personalny
prat adn whitney
Kaizen Media przygotowała dla polskich i zagranicznych mediów materiały filmowe o działalności Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej w Libanie i Kenii. To solidny partner multimedialny.
Sylwia Wilk Wiceprezes Fundacji PCMP
PCPM

Aby sprawdzić pozostałe rekomendacje, jakie uzyskaliśmy od naszych Partnerów i Klientów, zachęcamy do kliknięcia w poniższe loga firm.

kraków
designpr
uniwersytet ekonomiczny
interia
Szpital Uniwersytecki
Pagen
pcpm
pratt
mila
kraków
planer
wieslaszyborska