Twoja firma osiąga sukcesy, którymi chcesz się pochwalić? Masz świetny zespół, który aż się prosi, żeby go pokazać? A może chcesz przyciągnąć nowych pracowników, którzy z pewnością chcieliby zobaczyć, jak pracuje się pod Twoimi skrzydłami? W każdym z tych przypadków Twoje cele pomogą Ci osiągnąć filmy korporacyjne i firmowe stworzone dla Ciebie przez Kaizen Media!

Czym są filmy korporacyjne – i dlaczego warto je wybrać?

Film korporacyjny to każdy materiał, który pokazuje firmę w dobrym świetle. Może się on odnosić do danego przedsiębiorstwa lub do całego brandu. Filmy korporacyjne prezentują także poszczególne elementy firmy, takie jak zespoły, produkty, działy, a nawet konkretnych specjalistów. Tego typu produkcje są nastawione na budowanie wizerunku przedsiębiorstwa poprzez pokazanie go zarówno w codziennym działaniu, jak i w momencie osiągania największych sukcesów.

Co najważniejsze, filmy korporacyjne i firmowe pozwolą Twojemu przedsiębiorstwu realizować wyznaczone cele w dobrym stylu. Z naszą pomocą możesz je wykorzystać do:

 • Przyciągnięcia nowych pracowników (filmy korporacyjne typu employer branding)
 • Zaangażowania obecnych pracowników w działalność firmy (filmy korporacyjne przeznaczone do celów wewnętrznych)
 • Zaprezentowania swoich produktów i kulis ich tworzenia swoim klientom (filmy produktowe)
 • Zachęcenia inwestorów do współpracy.
 • Przedstawienia swojej firmy nowym pracownikom lub partnerom
 • Zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom
 • Urozmaicenia swoich profilów w mediach społecznościowych (filmy korporacyjne mogą służyć jako tło na Facebooku lub jako posty)
 • Wyróżnienia się na targach i eventach branżowych, na których filmy firmowe mogą być wyświetlane na ekranach przy stanowiskach i stoiskach.

To jednak dopiero początek możliwości, jakie dają Ci filmy korporacyjne. Takie produkcje mają bowiem nieograniczony potencjał, który – z pomocą Kaizen Media – możesz zamknąć w jednym unikatowym wideo.

Filmy korporacyjne w najlepszym wydaniu

Filmy korporacyjne to przede wszystkim sposób na przyciągnięcie odbiorców – a my wiemy, jak to zrobić. Nasze produkcje wizerunkowe i employer branding są nastawione na wywoływanie pozytywnych emocji i budowanie relacji. Jednocześnie prezentują one wartości, którymi wyróżnia się właśnie Twoja firma.

Co więcej, nasze filmy korporacyjne to gwarancja terminowości i starannego wykonania. Dokładnie wiemy, jak realizować tego typu projekty, by były one maksymalnie zyskowne dla klienta. Wykorzystujemy przy tym nowoczesne technologie takie jak:

 • Prezentacje otoczenia firmy (ujęcia z lotu ptaka, wirtualne spacery, wizyta w biurze).
 • Wywiady (z pracownikami, prezesem, klientami, ze specjalistami, autorami danych pomysłów).
 • Strukturę reportażu (np. przy filmach korporacyjnych opowiadających o powstaniu danego produktu czy osiągnięciu sukcesu)
 • Wideo interaktywne (np. Q&A, wybór dalszych części nagrania).
 • Animacje 2D i 3D (wstawki, intro, outro, elementy przykuwające uwagę).
 • Nowoczesne środki wyrazu (np. tryby slow motion, timelapse, wizualizacje).
 • Różne techniki montażu dostosowane do filmu korporacyjnego, który tworzymy w danym momencie.

To jednak dopiero początek naszych możliwości. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim idealnym filmie korporacyjnym, a my zrealizujemy go dla Ciebie!

Wydział Strategii Planowania i Monitorowania Inwestycji Urzędu Miasta Krakowa

Firma Kaizen Media wywiązała się z umowy bez zarzutu. Praca została wykonana terminowo, dostarczony materiał przyjęto bez zastrzeżeń, scenariusz oraz zdjęcia zostały opracowane zgodnie z zamówieniem i dodatkowymi uzgodnieniami. Firmę Kaizen Media można uznać za profesjonalnego, doświadczonego i godnego polecenia kontrahenta.
Ireneusz Wierciak, Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży

PAGEN, Fabryka Okien i Drzwi z PVC i Aluminium

W imieniu firmy PAGEN chciałbym podziękować za wspaniałą współpracę polegającą na realizacji spotu reklamowego oraz wizerunkowego naszej firmy. Zlecenie zostało przygotowane w sposób profesjonalny. Firma Kaizen Media zaproponowała wiele rozwiązań, które zostały wdrożone do materiału filmowego. Znakomity kontakt, terminowość i profesjonalizm to tylko jedne z wielu atutów tej firmy.