Oferta Filmy z drona

Piękne widoki, imponująca architektura czy ogrom wydarzeń często umyka tradycyjnym zdjęciom, które nie obejmują wszystkiego wartego pokazania. Dzięki nowoczesnej technologii kamera czy długość wysięgnika nie stanowią jednak żadnego ograniczenia. Przedstawiamy profesjonalne filmy z drona, które pozwalają spojrzeć na wydarzenia, miejsca czy ludzi z całkiem nowej perspektywy.

POZNAJ FILMOWANIE DRONEM, POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ OBRAZU

Filmowanie dronem to zupełnie nowa metoda na pokazanie tego, co najważniejsze bez wymuszonych ujęć czy zbyt powszechnych form. Nagrania z lotu ptaka cechuje prostota, która pozwala bez przesadzonych ozdobników pokazać to, co wyjątkowe w danym miejscu, budynku czy podczas danego wydarzenia. Dodatkowo filmy z drona nie muszą dodatkowo wyróżniać się efektami specjalnymi – sama panorama okolicy, widok hali z góry czy ujęcie przedstawiające ogrom nowej inwestycji sprawi, że każdy widz będzie zachwycony.

Co więcej, filmy z drona oferują Ci także wszystko to, czego można oczekiwać od współczesnej technologii najwyższych lotów. Wysoka jakość obrazu (Full HD lub 4K) połączona z dynamicznymi ujęciami sprawia, że od nagrań z powietrza trudno oderwać wzrok – i zawsze chce się wcisnąć przycisk odtwarzania nagrania po raz kolejny.

FILMY Z DRONA - PRZYKŁADOWA REALIZACJA

CO MOŻESZ EFEKTOWNIE POKAZAĆ DZIĘKI FILMOM I ZDJĘCIOM Z DRONA?

Filmowanie dronem to nowoczesna propozycja, która oferuje dziesiątki nowych możliwości dla osób i podmiotów z najróżniejszych branż – od nieruchomości, przez media, aż po przedsiębiorstwa zajmujące się organizacją wydarzeń. Trudno się temu dziwić: nagrania z lotu ptaka niezmiennie poruszają wyobraźnię wszystkich odbiorców, niezależnie od ich innych preferencji. Z tego względu filmy i zdjęcia z drona można wykorzystać przy produkcji materiałów takich jak:

To jednak nie koniec listy filmów z drona, jakie można zrealizować z wykorzystaniem tej nowatorskiej metody nagrywania. Możliwości są tutaj praktycznie nieskończone i chętnie podejmiemy się zrealizowania niemal każdego tego typu projektu – jedynym ograniczeniem są dla nas warunki atmosferyczne oraz wymagania lokalnej przestrzeni powietrznej.

FILMY Z DRONA - NIEZASTĄPIONE W CZASIE WYDARZEŃ

FILMY Z DRONA OD A DO Z

Szukasz firmy, która kompleksowo zrealizuje filmy z drona, niezależnie od Twojego pomysłu? Trafiłeś idealnie! Kaizen Media to zespół profesjonalistów, którzy całościowo zaopiekują się Twoim projektem od momentu poderwania się do lotu, aż po ostateczne efekty.

W naszej pracy korzystamy z szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń, które gwarantują, że obraz filmu z drona będzie stabilny i zachwyci swoją jakością. Nasze maszyny umożliwią wykonanie efektownych ujęć, akrobatycznych przelotów w pomieszczeniach czy uchwycenie zapierających dech w piersiach krajobrazów. Wybór miejsca należy do Ciebie – my z całą pewnością dopilnujemy, żeby filmowanie z drona przyniosło zapadające w pamięć efekty.

Co więcej, nasza oferta filmów z drona obejmuje także kompleksowy montaż i obróbkę nagranych materiałów. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz ujęcia z lotu ptaka do reklamy, prezentacji czy relacji, możemy pomóc Ci przygotować je tak, by przyniosły jak najlepsze efekty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wybierając nasze usługi masz zatem pewność, że zyskasz zapierającą dech w piersiach produkcję, której pozazdrości Ci każdy konkurent.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!