Kraków: filmy reklamowe na każdą kieszeń

Realizujemy filmy reklamowe w całej Polsce, ale filmy reklamowe w Krakowie są zdecydowanie na każdą kieszeń!

A wszystko dlatego, że gdy działamy we własnym mieście to odpadają Klientom koszty dodatkowe takie jak transport ekipy na plan oraz ewentualne noclegi, gdy realizujemy filmy z eventów, filmy reklamowe czy filmy z drona w lokacjach powyżej 200 kilometrów od bazy.

Film reklamowy dla Visma Kraków

Filmy reklamowe w Krakowie

Od lat kręcimy ich zdecydowanie najwięcej „w domu”. Zapewne dlatego, że Kaizen Media jest marką znaną w Krakowie. Pochodzimy stąd, mamy szerokie kontakty i wielu zadowolonych Klientów, którym na przestrzeni lat realizowaliśmy mniejsze lub większe, tańsze lub droższe filmy reklamowe, filmy korporacyjne czy filmy instruktażowe.

Produkcja filmowa dla każdego

Mamy na koncie kilkaset zrealizowanych filmów reklamowych. Pracowaliśmy dla małych i średnich firm, korporacji, instytucji kultury, uczelni i samorządów. Na budżetach od 1000 zł po dziesiątki tysięcy PLN, w przypadku realizacji spotów reklamowych do telewizji. Większa ekipa produkcyjna, droższy sprzęt i aktorzy – takich realizacji nie da się zrobić „po taniości”.

Film reklamowy dla Grand Parade

Co innego filmy reklamowe w Krakowie, z polem eksploatacji Internet. W tym przypadku Klient nie musi dysponować „milionem monet”, aby móc efektownie i skutecznie zaprezentować się w Social Media, czy w największej telewizji świata jaką jest YouTube.

Kaizen Media realizuje filmy na YouTube takie jak: Bumper Ad, In-Stream, czyli krótkie formy które są narzędziami w kampaniach reklamowych CPC.

Film w formacie In-Stream dla Financial Center

Tani i dobry film reklamowy w Krakowie

Receptą na niego jest:

  • dobry scenariusz, który przygotowujemy w porozumieniu z Klientem.
  • 1 dzień zdjęciowy ekipy
  • wspomniane już filmowanie w Krakowie (odpadają koszty transportu i noclegów)
  • zamiast aktorów znajomi lub pracownicy firmy
  • pole eksploatacji Internet
  • muzyka z naszej bazy
  • stocki z naszej bazy
  • nasz zaprzyjaźniony, profesjonalny lektor radiowy i telewizyjny
  • animacje i grafiki naszego animatora 🙂 
Filmy reklamowe Kraków i Małopolska

Skuteczny film reklamowy w Krakowie (i nie tylko 😉

Patrzymy na realizowane w Krakowie filmy reklamowe przez pryzmat skuteczności. Klient może liczyć także na spisanie treści (plik SRT) na potrzeby organicznego pozycjonowania filmu. Nasza marka SEO zoptymalizuje film reklamowy na kanale YouTube, stworzy jego intrygującą miniaturkę, tak aby wyświetlił się on jak największej liczbie widzów. W Krakowie i na świecie! Wszak wystarczy, że Klient zażyczy sobie aby jego film reklamowy miał napisy w języku obcym lub narrację czytał native speaker.

„Film reklamowy Kraków”

Jak widziecie, projekt „film reklamowy Kraków” może za sprawą drobnych ulepszeń zamienić się w projekt globalny. Za sprawą naszych działań marketingowych (optymalizacja i kampanie CPC) w Google/YouTube czy w Social Media: Facebook/Instagram/LinkedIn. Zapraszamy Was do współpracy.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.