About Us

Kaizen Media to krakowski dom produkcyjny specjalizujący się w tworzeniu filmów korporacyjnych, klipów wizerunkowych, reklam, spotów, billboardów sponsorskich do telewizji ogólnopolskich, regionalnych i Internetu. Pracują dla nas operatorzy, reżyserzy, scenarzyści, montażyści i piloci dronów, doświadczeni w realizacjach dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Nowością w naszym katalogu produkcji są filmy interaktywne, pop-up store w przestrzeni Internetu! Dzięki interaktywnemu wideo – powierzchnia odtwarzacza staje się niezależnym e-sklepem, który może funkcjonować wraz z tym filmem na dowolnych stronach w Sieci. Materiał wideo przekazuje dodatkowe informacje, przekierowuje na stronę produktu lub usługi, ale przede wszystkim klip interaktywny pozwala dokonywać zakupów bezpośrednio z poziomu oglądanego filmu!

Zapewniamy obsługę techniczną i dziennikarską zagranicznych ekip telewizyjnych, prowadzimy szkolenia medialne, dotyczące Social Media a także warsztaty wizerunkowe. Zgodnie z filozofią Kaizen, dążymy do stałej poprawy naszych działań, co przekłada się na jakość oferowanych naszym Partnerom produktów.

Content Marketing czyli marketing treści to strategia oparta na tworzeniu przekazów, które są z perspektywy odbiorcy ważne i wartościowe. Klienci firm przeszukując zasoby Internetu docierają do interesujących ich informacji. Kluczem do sukcesu jest więc zrozumienie potrzeb firm i instytucji dla których pracujemy, wartości jakimi się kierują, wyjątkowości ich działań i znalezienie jak najbardziej interesującej formy przekazu dla tych treści.

Nasi marketerzy i specjaliści z dziedziny Media Relations zapewniają kompleksową obsługę działań w sieci i nowych mediach. Raporty dotyczące trendów rozwoju branży jednoznacznie wskazują na wzrost znaczenia zastosowania obrazu i dźwięku w komunikacji marketingowej, dlatego naszą specjalizacją jest wideomarketing.

Dzięki showreelom, wideowizytówkom, spotom, billboardom tv, filmom korporacyjnym i reportażom prezentujemy walory firm i produktów, których nie sposób w pełni opisać słowami, czy za pomocą statycznych fotografii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii (stabilizatory, krany kamerowe, drony), oferujemy wysoką jakość produktów, których ceny dopasowane są każdorazowo do potrzeb i budżetów marketingowych Klienta.

Świadczymy także usługi szkoleniowe z zakresu Media Relations, wystąpień publicznych i Marketingu 3.0.

Podejście holistyczne do Państwa potrzeb i oczekiwań jest dla nas priorytetem, a dewizą – zgodnie z filozofią Kaizen – ciągłe dążenie do doskonalenia naszych działań, by jak najefektywniej i najskuteczniej promować Państwa marki.

Maja Drexler – producent, specjalista ds. marketingu. Przygodę z telewizją rozpoczęła jako dziennikarz już na pierwszym roku studiów. Pracowała dla m.in. dla „Faktów” TVN, „Wydarzeń” Polsatu i programów informacyjnych TVP. Ma także doświadczenie w PR (w tym wydarzeń kulturalnych). Prowadzi szkolenia dla firm i instytucji (także po angielsku), przez wiele lat wykładała także na Uniwersytetach: Jagiellońskim, Papieskim i Ekonomicznym. Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ, w 2015 r. ukończyła studia Master of Science in Business and Marketing Management w Wyższej Szkole Zarządzania The Polish Open University (dyplom z wyróżnieniem Oxford Brooks University). Laureatka nagrody „Ostrego Pióra” Business Centre Club. Pasjonuje ją montaż w Final Cut Pro X. Prywatnie: żona, mama dwójki urwisów i generalnie “kobieta wielu pasji”;).

Leszek Kabłak – dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem w branży informacyjnej. Przygotowywał depesze i materiały filmowe dla największych polskich mediów (m.in. RMF FM, TV Puls, Polsat, TVN, PAP, Interia). Autor tysięcy relacji „na żywo” z kraju i ze świata dla Polsatu, TVN24 oraz TVN24 BiS. Obsługiwał papieskie pielgrzymki w Polsce i na Słowacji, relacjonował Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Austrii, na Ukrainie i we Francji. Obsługiwał multimedialnie portal Interia podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Polski korespondent stacji informacyjnej Euronews. Scenarzysta, producent dokumentów społeczno-politycznych z Chile, Irlandii Północnej, Francji, Hiszpanii, Włoch, a także państw Europy Środkowo-Wschodniej. Filmowiec i montażysta, włada kilkoma językami obcymi. Prywatnie mąż, tata dwóch córek, podróżnik, fan dobrej kuchni, piłki nożnej oraz hokeja.