Rok produkcji

2019

Źródło

Youtube

Do odbiorcy dociera aż 95% treści zawartej w wideo. I zaledwie 10% tego, co przeczytał. Gdy dodamy do tego fakt, że aż 88% Polaków ogląda treści wideo w Internecie, a praktycznie każda platforma Social Media preferuje treści multimedialne (filmiki, animacje) to trudno nie zgodzić się, że stare chińskie przysłowie mówiące, że „jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” jest aktualne bardziej niż kiedykolwiek.

Blisko połowa uczestników badania PAYBACK Opinion Poll przyznaje, że materiały filmowe pomagają im w podjęciu decyzji o zakupie produktu. Dopasowane do zainteresowań wideo pozwala przyszłym klientom dowiedzieć się o aktualnych promocjach, czy zaletach produktu.

Wideo produktowe przekazuje treść szybciej i efektywniej, niż zdjęcie czy tekst. Z jego pomocą można w pełni zademonstrować produkt, pokazać go choćby w formie animacji 2D lub 3D, przedstawić jego działanie. Sprawić, aby klient mu zaufał i chciał go nabyć.

ym właśnie kieruje się Kaizen Media. Specjalizujemy się w wideo marketingu wspierającym biznes. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na produkcje wideo wysokiej jakości, a zarazem na każdą kieszeń.

Realizujemy wideo zgodnie z oczekiwaniami klienta, dbając o budżet i cele marketingowe, jakie film ma realizować.

Filmy reklamowe Kaizen Media wyróżniają z tłumu konkurencji zarówno małe, jak i duże firmy, budują wizerunek instytucji publicznych, fundacji, oraz prestiż ośrodków naukowych. Filmy wizerunkowe Kaizen Media zachęcają potencjalnych inwestorów i partnerów do współpracy.

Kaizen Media to także filmy budujące markę pracodawcy (employer branding) oraz wspierające firmy w procesie rekrutacji pracowników. Tak, tak, wideo lepiej niż tekst pokazuje zalety i bonusy oczekujące na pracownika. Filmy employer brandingowe Kaizen Media efektowniej, a przez efektywniej zachęcają do aplikowania na konkretne stanowisko.

Naszym hasłem reklamowym jest stwierdzenie: „Marki wygrywają obrazem”. Nie musicie wierzyć nam na słowo, przekonajcie się sami.

Robert Makłowicz i prezesi BP Polska w spocie Kaizen Media
Mieliśmy zaszczyt zrealizować dla CIC oraz BP Polska, życzenia od prezesów firmy. No to Wesołych Świąt!

zyczenia swiateczne BP