Reklama interaktywna

Nowością w naszym katalogu produkcji jest reklama interaktywna, pop-up store w przestrzeni Internetu! Kliknij, aby pobrać prezentację.

Dzięki reklamie interaktywnej – powierzchnia odtwarzacza staje się niezależnym e-sklepem, który może funkcjonować wraz z filmem, animacją lub grafiką na dowolnych stronach w Sieci. 

Reklama interaktywna przekazuje dodatkowe informacje, przekierowuje na stronę produktu lub usługi, ale przede wszystkim pozwala dokonywać zakupów bezpośrednio z poziomu oglądanego materiału!

Wystarczy kliknąć w pojawiające się w trakcie projekcji aktywne tagi, aby bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kupić produkt lub przejść na interesującą stronę internetową:

Dzięki uprzejmości Agencji Artystycznej GAP, prezentujemy najnowszą płytę Kuby Sienkiewicza w próbce ilustrującej mechanizm zakupu bezpośrednio z reklamy interaktywnej.

A teraz wyobraźcie sobie Państwo, że to Wasz produkt, usługa czy event są w zasięgu klienta za sprawą tylko jednego kliknięcia! Reklama interaktywna to technologia, która zrewolucjonizuje zakupy online.