Poznaj nas lepiej Kim jesteśmy

Kaizen Media jest krakowską firmą, której współzałożycielem i właścicielem jest Leszek Kabłak, dziennikarz, operator i montażysta z blisko 20-letnim stażem w polskich (TVN24, Polsat, Interia, PAP, TV Puls, RMF FM) i europejskich mediach (Euronews)

Nasz zespół tworzą dziennikarze, scenarzyści, animatorzy, operatorzy i montażyści o wieloletnim doświadczeniu zawodowym w największych telewizjach ogólnopolskich i serwisach internetowych. Te kompetencje przekładamy na tworzenie treści multimedialnych do mediów społecznościowych, na strony www czy do płatnych kampanii CPC (YouTube Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads). Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań i technologii jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty wideo w budżetach dopasowanych do potrzeb i możliwości Klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu: spotów reklamowych na potrzeby kampanii CPC (YouTube Ads/Google Ads/Facebook Ads), filmów reklamowych i korporacyjnych, animacji 2D/3D. Prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce produkujemy dla Klientów działających w Social Media posty 3D . Zapewniamy także obsługę techniczną i dziennikarską zagranicznych ekip telewizyjnych realizujących materiały w Polsce.

Dlaczego warto współpracować z Kaizen Media?

Doświadczenie 

Nasze wieloletnie doświadczenie w telewizji i internecie, tysiące wykonanych projektów są naszym kapitałem, którym dzielimy się z Klientem aby jak najlepiej mu pomóc! Myślimy całościowo o marce i jej produkcie. Spot reklamowy, film korporacyjny czy animacja reklamowa nie są celem samym w sobie, tylko narzędziami które należy umiejętnie użyć, aby przyniosły firmie jak najlepsze efekty.

Metoda Kaizen

Wierzymy, że należy nieustannie doskonalić swój warsztat i praktyki produkcyjne. Nawet małe usprawnienia finalnie dają imponujące efekty!

Kreatywność

Proponujemy nieszablonowe rozwiązania, nie obawiamy się myśleć „niesztampowo”.

Podejście holistyczne

Nasza rola nie kończy się na oddaniu Klientowi filmu korporacyjnego czy animacji reklamowej.

Doradzamy Klientom gdzie i jak najlepiej inwestować środki oraz wysiłek w internecie. Aby nie „przepalać kasy”. Tworzymy strategie marketingu online dla firm, budujemy landing page, a także strony internetowe, zapełniając je treściami pod SEO. Projektujemy i wdrażamy płatne kampanie reklamowe tj. Google Ads, YouTube Ads czy LinkedIn Ads.

Zgodnie z filozofią Kaizen, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych działań, by były one jak najbardziej efektywne i efektowne. Tylko angażujące uwagę widza spoty reklamowe, filmy korporacyjne czy animacje reklamowe mogą zapewnić niezbędną marce widoczność.

Doświadczenie dziennikarskie i telewizyjne powoduje, że oprócz dbania o estetykę i atrakcyjność przekazu, kładziemy duży nacisk na jakość i warstwę merytoryczną treści.

Zapraszamy do współpracy!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!