Animacje to już nie tylko kreskówki dla dzieci. Teraz to przede wszystkim cenne narzędzia i duże możliwości, które – z pomocą Kaizen Media – możesz zamienić w zapierające dech w piersiach materiały. Produkcja animacji to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale przede wszystkim okazja do pokazania naszych umiejętności. Takie wideo mogą zawierać wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić – i to bez efektów specjalnych.

Dlaczego warto postawić na animacje reklamowe?

Zalety animacji 3D i 2D są bardzo liczne i inne dla każdej branży. Niezależnie od grupy docelowej, do której są one skierowane, sprawdzają się one doskonale przez:

 • Możliwość kreowania wizerunku marki w zapadający w pamięć sposób.
 • Jasny przekaz, który łatwo dociera do odbiorcy.
 • Opcję reedycji materiału w przypadku chęci jego wykorzystania do innych celów lub w późniejszym terminie.
 • Niższe koszty produkcji niż przy tradycyjnym spocie filmowym z aktorami oraz większe możliwości.
 • Zaprojektowanie Brand Hero, który zwiększa zaufanie do marki.
 • Łatwość wyjaśniania skomplikowanych procesów w prostszy i atrakcyjny sposób.

Do tej korzystnej mieszanki nasza produkcja animacji dokłada także wysoką jakość, pełną personalizację projektu i duże możliwości techniczne.

Animacje reklamowe Kaizen Media

Poznaj nasze animacje 2D i 3D

Nasze prace sprawdzą się świetnie nie tylko jako spoty reklamowe. Potencjał tego rodzaju produkcji jest nieograniczony, gdyż w żaden sposób nie zależy on od dostępnych efektów specjalnych czy aktorów. Animacje 2D i 3D to wachlarz możliwości, w ramach których możesz stworzyć między innymi:

 • Nagrania edukacyjne, animacje dla najmłodszych
 • Kampanie społeczne
 • Animacje reklamowe, spoty animowane
 • Animacje produktowe
 • Intro, outro
 • Wizualizacje animowane
 • Tutoriale, poradniki, explainer video, instruktaże
 • Wideoposty 3D do mediów społecznościowych

Masz inny, ciekawy pomysł na animację, która przykuje wszystkie spojrzenia? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje – możemy je zrealizować! Przedstaw nam założenia swojego projektu, a my sprawimy, że na żywo będzie wyglądał jeszcze lepiej niż w Twojej wyobraźni.

Szpital Uniwersytecki

Firma Kaizen Media nagrała, a następnie zmontowała i oprawiła graficznie szereg filmów edukacyjnych wykorzystywanych w systemie e-learningu w Szpitalu Uniwersyteckim. Wysoko oceniamy ich profesjonalizm, przygotowanie do pracy, a także staranność jaką wkładali w przygotowanie dzieła.

Animacje reklamowe dla pozytywnych emocji

W świecie zdominowanym przez reklamy animacje 2D i 3D stanowią odskocznię od hałaśliwych spotów. Wiemy, jak sprawić, by wywoływały one jeszcze bardziej pozytywne emocje. Nasze produkcje nastawione są na przyciąganie uwagi nie tylko do samego wideo, ale także do całej marki. Robimy wszystko, aby osiągnąć Twój cel marketingowy. Właśnie dlatego na nasz proces tworzenia animacji, składa się z elementów takich jak:

 1. Skupienie na kliencie. Każdy projekt to nowe wymagania i pomysły, a także nowe branże cechujące się swoją własną specyfiką. Nasza praca rozpoczyna się od zebrania wszystkich informacji mogących mieć wpływ na nasze animacje 2D i 3D i dopasowania naszego modelu pracy do wyzwań, jakie stoją przed nami w związku z danym spotem.
 2. Indywidualne podejście. Nie ma dwóch takich samych animacji 2D i 3D – a my na pewno nie będziemy odchodzić od tej reguły. Kreujemy niepowtarzalne kadry, które zapadną w pamięć i odróżnią się od innych spotów reklamowych. Możemy wykonać je według Twoich wskazówek lub użyczyć Ci własnych kreatywnych pomysłów.
 3. Przywiązanie do detali. W naszych animacjach nie ma miejsca na niedociągnięcia czy błędy. Nie zaoferujemy Ci także opóźnień czy pomyłek – dbamy o najwyższą jakość.
 4. Kompleksowe wykonanie. Od scenariusza przez projektowanie postaci aż po samą animację – wiemy, jak zaprojektować produkty, które wkrótce zmienią się w ciekawe doświadczenia Twoich klientów.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz spersonalizowany pakiet usług!