Oferta Animacje 2D i 3D

Animacje to już nie tylko kreskówki dla dzieci. Teraz to przede wszystkim cenne narzędzia i duże możliwości, które – z pomocą Kaizen Media – możesz zamienić w zapierające dech w piersiach materiały. Produkcja animacji to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale przede wszystkim okazja do pokazania naszych umiejętności. Takie multimedia mogą zawierać wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić – i to bez efektów specjalnych.

Animacje 2D/3D – różne style i zastosowania

Animacje są ważnym elementem współczesnego marketingu, ponieważ pozwalają na przedstawienie produktu lub usługi w atrakcyjny i przyciągający uwagę sposób. Mogą być stosowane zarówno w reklamie telewizyjnej, jak i internecie, w tym w formie reklamy w social media oraz na stronach internetowych.

Animacje są szczególnie przydatne w przedstawianiu skomplikowanych koncepcji lub procesów, takich jak działanie maszyn lub oprogramowania. Pozwalają również na przedstawienie produktów, które jeszcze nie zostały wprowadzone na rynek, lub które trudno jest pokazać w inny sposób.

Istnieją dwa rodzaje animacji: animacja 2D i animacja 3D. Animacja 2D polega na tworzeniu rysunków lub ilustracji, które są później animowane, natomiast animacja 3D polega na tworzeniu trójwymiarowych modeli, które są później animowane.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA ANIMACJE REKLAMOWE?

 • Możliwość kreowania wizerunku marki w zapadający w pamięć sposób.
 • Jasny przekaz, który łatwo dociera do odbiorcy.
 • Opcje reedycji materiału w przypadku chęci jego wykorzystania do innych celów lub w późniejszym terminie.
 • Niższe koszty produkcji niż przy tradycyjnym spocie filmowym z aktorami oraz większe możliwości.
 • Zaprojektowanie Brand Hero, który zwiększa zaufanie do marki.
 • Łatwość wyjaśniania skomplikowanych procesów w prostszy i atrakcyjny sposób.

Dodatkowo animacje reklamowe dają możliwość zrealizowania dowolnego pomysłu – od wprowadzenia fantastycznych postaci, po imponujące wydarzenia. Twoja wyobraźnia nie musi Cię tutaj ograniczać!

Do tej korzystnej mieszanki nasza produkcja animacji dokłada także wysoką jakość, pełną personalizację projektu i duże możliwości techniczne.

Kaizen Media – produkcja animacji 2D/3D

PRODUKCJA ANIMACJI OD A DO Z

Nasza produkcja animacji to kompleksowa usługa, w ramach której realizujemy zlecenia od pierwszych pomysłów dostarczonych przez naszego Klienta, aż po same napisy końcowe. Wszystkie nasze projekty wykonujemy od zera, bez korzystania ze schematów czy powtarzających się rozwiązań. Właśnie dlatego poszczególne kroki naszej produkcji animacji to:

 • Bezpośredni kontakt z Klientem. Produkcja animacji zaczyna się od idei i celów, których mogą nam dostarczyć tylko osoby, które do niego dążą. Naszą pracę rozpoczynamy zatem od sprecyzowania założeń i ustalenia środków, które pomogą nam je spełnić.
 • Profesjonalny scenariusz i/lub kreowanie postaci. Produkcja animacji daje nam możliwość powołania do życia najbardziej niezwykłych bohaterów i umieszczenia ich w dowolnych sytuacjach – pod warunkiem, że będą one w stanie naprawdę porwać widza i pokazać mu wszystko, co może go zainteresować. Pomożemy Ci osiągnąć ten cel!
 • Wykorzystanie nowoczesnych technik do stworzenia unikalnej produkcji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz animacje 2D czy animacje 3D, pomożemy Ci maksymalnie wykorzystać ich potencjał, by pokazać wszystko, na czym Ci zależy.
 • Ostatnie poprawki. Dołożymy wszelkich starań, żeby zachwycić Cię za wszelkim podejściem, ale chętnie weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi – i to na każdym etapie skomplikowanego procesu, jakim jest produkcja animacji.
Jubileuszowa animacja 2D dla KMC-Services

POZNAJ NASZE ANIMACJE 2D I 3D

Nasze prace sprawdzą się świetnie nie tylko jako spoty reklamowe. Potencjał tego rodzaju produkcji jest nieograniczony, gdyż w żaden sposób nie zależy on od dostępnych efektów specjalnych czy aktorów. Animacje 2D i 3D to wachlarz możliwości, w ramach których możesz stworzyć między innymi:

 • Nagrania edukacyjne, animacje dla najmłodszych
 • Kampanie społeczne
 • Animacje reklamowe, spoty animowane
 • Animacje produktowe
 • Intro, outro
 • Wizualizacje animowane
 • Tutoriale, poradniki, explainer video, instruktaże
 • Wideoposty 3D do mediów społecznościowych

Masz inny, ciekawy pomysł na animację, która przykuje wszystkie spojrzenia? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje – możemy je zrealizować! Przedstaw nam założenia swojego projektu, a my sprawimy, że na żywo będzie wyglądał jeszcze lepiej niż w Twojej wyobraźni.

Produkcja animacji 3D ale agencji marketingowych
Animacje 3D dla agencji reklamowych

ANIMACJE REKLAMOWE DLA POZYTYWNYCH EMOCJI

W świecie zdominowanym przez reklamy animacje 2D i 3D stanowią odskocznię od hałaśliwych spotów. Wiemy, jak sprawić, by wywoływały one jeszcze bardziej pozytywne emocje. Nasze produkcje nastawione są na przyciąganie uwagi nie tylko do samej kreacji, ale także do całej marki. Robimy wszystko, aby osiągnąć Twój cel marketingowy. Właśnie dlatego na nasz proces tworzenia animacji, składa się z elementów takich jak:

 1. Skupienie na Kliencie. Każdy projekt to nowe wymagania i pomysły, a także nowe branże cechujące się swoją własną specyfiką. Nasza praca rozpoczyna się od zebrania wszystkich informacji mogących mieć wpływ na nasze animacje 2D i 3D i dopasowania naszego modelu pracy do wyzwań, jakie stoją przed nami w związku z danym spotem.
 2. Indywidualne podejście. Nie ma dwóch takich samych animacji 2D i 3D – a my na pewno nie będziemy odchodzić od tej reguły. Kreujemy niepowtarzalne kadry, które zapadną w pamięć i odróżnią się od innych spotów reklamowych. Możemy wykonać je według Twoich wskazówek lub użyczyć Ci własnych kreatywnych pomysłów.
 3. Przywiązanie do detali. W naszych animacjach nie ma miejsca na niedociągnięcia czy błędy. Nie zaoferujemy Ci także opóźnień czy pomyłek – dbamy o najwyższą jakość.
 4. Kompleksowe wykonanie. Od scenariusza przez projektowanie postaci aż po samą animację – wiemy, jak zaprojektować produkty, które wkrótce zmienią się w ciekawe doświadczenia Twoich Klientów.

KAIZEN MEDIA: UZNANY PRODUCENT ANIMACJI

Cenionym producentem animacji 2D i animacji 3D jest krakowska firma Kaizen Media.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z animacją, w tym tworzenie animacji reklamowych, animacji produktów, animacji instruktażowych, animacji edukacyjnych oraz animacji typu explainer video. Dzięki wysokiej jakości animacjom i ciekawym pomysłom, Kaizen Media wspiera multimedialnie wielu Klientów z Krakowa i całej Polski.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w stworzeniu koncepcji animacji oraz wycenimy jej koszt.

Animacja 2D z efektami 3D dla Fundacji im. Wisławy Szymborskiej
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!