Oferta Wirtualne spacery

Przenieś swoich odbiorców w miejsca, które ich zachwycą, bez wychodzenia z domu. Nie przejmuj się odległością, dojazdem czy padającym za oknem deszczem – na wirtualne spacery zawsze jest dobra pogoda!

POKAŻ REALNE ZALETY PRZEZ WIRTUALNY SPACER

Wirtualne spacery w innowacyjny, a jednocześnie intuicyjny sposób mogą przenieść Twoich klientów do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Możesz w ten sposób pokazać biuro, hotel, muzeum, atrakcyjną turystyczną lokalizację czy nawet teren inwestycyjny – możliwości są tutaj przeogromne. Wirtualne spacery pomogą Ci zaprezentować wystrój, plan, a także skalę wybranej lokalizacji, oferując odbiorcom przedsmak prawdziwej wizyty.

Wirtualne spacery możesz wykorzystać między innymi do:

To ledwie początek listy możliwości, jakie dają Ci wirtualne spacery. Mamy dla Ciebie także wiele innych inspirujących pomysłów, które chętnie dopasujemy do Twoich potrzeby i wymagań. Jak zatem Kaizen Media może Ci pomóc?

JAK DZIAŁAJĄ NASZE WIRTUALNE SPACERY?

Wirtualne spacery to moduł, który jest bardzo prosty w obsłudze, a przy tym niemożliwy do przeoczenia. Wystarczy kliknąć w okno, w którym wyświetla się podgląd danego budynku, lokalu czy miejsca, by dzięki klikaniu myszką móc przemieszczać się po danym wnętrzu lub trasie. Wirtualny spacer może przy tym dawać możliwość płynnego przechodzenia do kolejnych pomieszczeń lub wybierania ich z dedykowanej listy, idealnej dla nieco większych obiektów. Dzięki niemu można również wykonywać zbliżenia na konkretne obiekty – idealne rozwiązanie do prezentacji atrakcji turystycznych czy zbiorów w muzeach.

WIRTUALNY SPACER PO BIURZE
 
Wykorzystanie wirtualnego spaceru do prezentacji nowej przestrzeni biurowej

WIRTUALNE SPACERY W NOWOCZEŚNIEJSZYM WYDANIU

Pracownicy Kaizen Media to prawdziwi eksperci w świecie multimediów. Wirtualne spacery są częścią naszej codziennej pracy – co nie oznacza, że postrzegamy je jako rutynę. Do każdego pomysłu na internetową przechadzkę podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nieprzeciętny warsztat, ale także całe pokłady naszej kreatywności.

Tworząc wirtualne spacery, zawsze sięgamy po najnowsze technologie. Pozwalają nam one rozszerzać cyfrowe plany o nowe funkcje, takie jak interaktywne przyciski czy różne ścieżki podróży. Dodatkowo wirtualne spacery mogą także zawierać narrację, napisy czy inne elementy, które mogą przyciągnąć uwagę Twoich klientów. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, które dla nas stanowią trzon i podstawę każdego naszego produktu.

Nie ulegamy schematom także wtedy, gdy wirtualne spacery przenoszą nas i Twoich klientów w zupełnie nowe miejsca. Każda przestrzeń jest dla nas okazją do przygotowania nowych, świeżych pomysłów, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Dołożymy zatem wszelkich starań, by wykonany na Twoje potrzeby wirtualny spacer stał się podstawą dla dalszych sukcesów.

Chcesz sprawdzić, co możemy zrobić dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wirtualne spacery mogą zadziałać na jej korzyść

WIRTUALNE WYCIECZKI, CZYLI WIRTUALNE SPACERY W NOWEJ ODSŁONIE

Wirtualne spacery dają nam ogrom możliwości pokazywania budowli, lokali czy całych lokacji z zupełnie nowej perspektywy. Teraz mogą one dawać jeszcze bardziej szczegółowy wgląd we wszystko, co chcesz pokazać swoim odbiorcom. Pomogą w tym wirtualne wycieczki, które zabiorą ich w najbardziej atrakcyjne miejsca w Twojej okolicy lub w wybranym obiekcie.

Wirtualne wycieczki to propozycja dla osób zarządzających czy będących właścicielami atrakcyjnych turystycznie obiektów, takich jak zabytki, muzea czy obiekty rozrywkowe. Dzięki temu rodzajowi wirtualnych spacerów Twoi przyszli goście będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą i sprawdzić, co czeka na nich po przekroczeniu realnego progu danego budynku. Wirtualne wycieczki mogą także stać się osobną płatną usługą, dostępną dla osób, które nie mogą z jakiegoś powodu liczyć na dojazd do wybranej lokalizacji. Ich ostateczne wykorzystanie zależy od Ciebie!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!