Przenieś swoich odbiorców w miejsca, które ich zachwycą, bez wychodzenia z domu. Nie przejmuj się odległością, dojazdem czy padającym za oknem deszczem – na wirtualne spacery zawsze jest dobra pogoda!

Pokaż realne zalety przez wirtualny spacer

Wirtualne spacery w innowacyjny, a jednocześnie intuicyjny sposób mogą przenieść Twoich klientów do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Możesz w ten sposób pokazać biuro, hotel, muzeum, atrakcyjną turystyczną lokalizację czy nawet teren inwestycyjny – możliwości są tutaj przeogromne. Wirtualne spacery pomogą Ci zaprezentować wystrój, plan, a także skalę wybranej lokalizacji, oferując odbiorcom przedsmak prawdziwej wizyty.

Wirtualne spacery możesz wykorzystać między innymi do:

  • Pokazania Twojej firmy „od środka”
  • Prezentacji mieszkań na sprzedaż jeszcze przed osobistym spotkaniem z kupującym, a nawet przed rozmową z nim
  • Wizualizacji skali i rozkładu budynków, które dopiero są w budowie
  • Urozmaicenia swojej oferty (np. w branży nieruchomości czy przemysłowej)
  • Reklamy atrakcyjnej turystycznie lokalizacji (np. hotelu, muzeum czy wystawy)
  • Pokazania technicznych możliwości firmy, np. poprzez prezentację hali produkcyjnej czy innych istotnych części przedsiębiorstwa.
  • Stworzenia interaktywnego wirtualnego spaceru o walorach edukacyjnych dla dzieci i dorosłych
  • Zaprojektowania wirtualnych wycieczek po znanych miejscach

To ledwie początek listy możliwości, jakie dają Ci wirtualne spacery. Mamy dla Ciebie także wiele innych inspirujących pomysłów, które chętnie dopasujemy do Twoich potrzeby i wymagań. Jak zatem Kaizen Media może Ci pomóc?

Wirtualne spacery w nowocześniejszym wydaniu

Pracownicy Kaizen Media to prawdziwi eksperci w świecie multimediów. Wirtualne spacery są częścią naszej codziennej pracy – co nie oznacza, że postrzegamy je jako rutynę. Do każdego pomysłu na internetową przechadzkę podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nieprzeciętny warsztat, ale także całe pokłady naszej kreatywności.

Tworząc wirtualne spacery, zawsze sięgamy po najnowsze technologie. Pozwalają nam one rozszerzać cyfrowe plany o nowe funkcje, takie jak interaktywne przyciski czy różne ścieżki podróży. Dodatkowo wirtualne spacery mogą także zawierać narrację, napisy czy inne elementy, które mogą przyciągnąć uwagę Twoich klientów. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, które dla nas stanowią trzon i podstawę każdego naszego produktu.

Chcesz sprawdzić, co możemy zrobić dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wirtualne spacery mogą zadziałać na jej korzyść.