Oferta Szkolenia wideo

Masz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi? Chcesz dotrzeć do szerokiej publiczności w kilka chwil, zamiast martwić się o wynajem i późniejsze zapełnienie sali konferencyjnej? A może Twoje treści mają jednocześnie pojawić się w wielu regionach, a nawet wielu krajach? Jeśli tego właśnie oczekujesz, to nasze szkolenia i poradniki wideo sprawdzą się u Ciebie doskonale.

POZNAJ NASZE SZKOLENIA WIDEO, FILMY PORADNIKOWE I MATERIAŁY DO E-LEARNINGU

Szkolenia wideo i poradniki filmowe to jeden z najlepszych sposobów, żeby przykuć uwagę użytkowników i powiązać siebie lub swoją firmę z fachową wiedzą, doświadczeniem i chęcią dzielenia się nią z klientami – nawet tymi, którzy jeszcze nie wiedzą, że się nimi staną. Kaizen Media może sprawić, że poradniki wideo czy szkolenia typu e-learning zrealizują właśnie ten cel (a przy okazji wiele innych).
Różnorodność naszej oferty stworzenia kursów, szkoleń i poradników wideo, z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania – nawet te, których nie miałeś przed zapoznaniem się z naszą ofertą. Możemy Ci zaproponować między innymi:

Mamy ogromne doświadczenie w pracy dziennikarskiej, która od zawsze podporządkowana była potrzebom widzów. Właściciele Kaizen Media przez blisko 20 lat pracowali dla największych mediów w Polsce (RMF FM, TVP, Polsat, TVN, PAP, Interia) i Europie (Euronews). Stąd podczas tworzenia kursów wideo jesteśmy w stanie rozpatrzyć Twoje sugestie i założenia i wskazać Ci rozwiązania, na których zyska cały Twój poradnik wideo. Nie zabraknie nam także umiejętności technicznych. Wszystkie szkolenia wideo tworzone przez naszą firmę są montowane i obrabiane według najwyższych standardów – niezależnie od tego, czy będą miały jeden odcinek, czy też będą stanowiły serię, nad którą będziemy pracować przez kilka kolejnych miesięcy. Podczas przygotowania kursów e-learningowych w formie filmów zastosujemy także indywidualne podejście i weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej branży i wiedzy. Dzięki temu uzyskamy szyty na miarę materiał, który zrealizuje wszystkie Twoje cele.

KURSY WIDEO - PRZYKŁADOWA REALIZACJA

ZALETY KURSÓW WIDEO DLA CIEBIE I TWOICH ODBIORCÓW

Kursy wideo to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i Twoich odbiorców – niezależnie od tego, kim oni są. Dzięki naszemu doświadczeniu z łatwością dostosujemy szkolenia i poradniki filmowe do wymagań Twojej grupy docelowej. Dzięki temu będziesz mógł:

Twoi słuchacze oraz klienci również zyskają, korzystając z poradników wideo i kursów online. Trudno się temu dziwić – tego rodzaju poszerzanie swoich umiejętności ma bowiem równie wiele zalet dla firm, co dla ich grup docelowych. Uczestnicy kursów wideo mogą dzięki nim:

Szkolenia online to zatem doskonały wybór zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów.

Masz pytania? Nie wiesz, od czego zacząć? A może chcesz bliżej poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

KURSY WIDEO - PRZYKŁADOWY PROJEKT

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!