Oferta Wideo na social media

WIDEO NA SOCIAL MEDIA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Większość firm stosuje w komunikacji w mediach społecznościowych ze swoimi obecnymi klientami, tymi potencjalnymi oraz z pracownikami grafiki, zdjęcia i teksty. Można wręcz powiedzieć, że obraz stał się nieodłączną częścią komunikacji marketingowej. Aby się wyróżnić, zaskakiwać, poinformować w pełniejszy sposób o swoim produkcie i osiągnąć szersze zasięgi, coraz więcej firm używa wideo na social media. To właśnie one są kluczem do przyciągnięcia uwagi klientow.

Dzięki obrazowi, tekstowi, mowie i muzyce zawartej w wideo na social media możemy przekazać dużo więcej informacji. Formami, jakie cieszą się największą popularnością są:

Lista możliwości na tym się jednak nie kończy. Wideo na social media mogą realizować dowolne inne pomysły na przedstawienie tego, co dla Twojej firmy liczy się najbardziej. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu możemy znaleźć idee, które odzwierciedlą nie tylko Twoje założenia, ale także biznesowe cele.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA WIDEO NA SOCIAL MEDIA?

Wideo na social media to synonim nieograniczonego potencjału. Tylko sam Facebook może umożliwić swoim użytkownikom dotarcie do co trzeciego człowieka zamieszkującego naszą planetę – a to przecież dopiero jedno z wielu mediów społecznościowych, jakie mamy do dyspozycji. Jeśli szukasz szerokiej publiczności, wideo na social media z pewnością pomogą Ci ją znaleźć.

Wideo na social media niosą ze sobą także liczne korzyści wizerunkowe. Marki, które wybierają tego typu działania pokazują, że są nowoczesne, transparentne, a ich firma jest pełna osób, które identyfikują się z nią. Dzięki wideo na social media mogą one także edukować użytkowników (np. dzięki tutorialom czy poradnikom) i tym samym zwiększać ich lojalność. Jedna produkcja to zatem wiele korzyści.

JAK TWORZYMY NASZE WIDEO NA SOCIAL MEDIA?

Każde wideo na social mediach, które tworzymy razem z naszymi klientami jest tworzone „od zera”. Nie korzystamy z szablonów czy „gotowców”. Za każdym razem indywidualnie rozpatrzymy Twoje potrzeby i dopasujemy do nich rozwiązania, które pomogą Ci realizować Twoje cele. Zadbamy przy tym o najwyższą jakość wykonania – korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń i programów, które sprawiają, że nasze wideo na Facebooka czy Instagrama zawsze prezentują się świetnie.

Z uwagi na pandemię niektóre wideo na social media możemy nagrywać w siedzibie firmy z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, w studio, w plenerze, a także zdalnie (on-line) oraz z użyciem gotowych, licencjonowanych plików wideo (stoki).

POZNAJ NASZE WIDEO NA SOCIAL MEDIA

POSTY 3D – INNOWACJA W SOCIAL MEDIACH

Zawsze idziemy z duchem czasu – dzięki temu nasza oferta wideo na social mediach została poszerzona o posty 3D, tworzące iluzję postaci lub przedmiotów wychodzących poza przyjęte ramy klasycznych informacji na social media. To innowacyjny sposób na przykucie uwagi klientów – nawet tych, którzy zazwyczaj pobieżnie przeglądają treści zamieszczone w mediach społecznościowych. Realizujemy posty 3D na najróżniejsze tematy. Ich wybór zawsze należy do klienta – my dołożymy wszelkich starań, by zrobiły na klientach jak najlepsze wrażenie.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!