Animacja, czyli skuteczny explainer

Nie wszystko da się wytłumaczyć słownie – nie każdy proces i nie każdy mechanizm działania łatwo jest opowiedzieć. Wtedy przychodzi na pomoc film! Ten też ma jednak swoje ograniczenia. Na szczęście i na to mamy rozwiązanie – animacje.

Są one wyśmienitym uzupełnieniem produkcji filmowej. Zwłaszcza, gdy dane zagadnienie, usługa czy proces są trudne do zobrazowania przez wideo, bądź koszty takiej realizacji byłyby niewspółmiernie wysokie. W takiej sytuacji realizujemy explainery, które w sposób łatwy, ale zarazem atrakcyjny tłumaczą nierzadko skomplikowane zagadnienia.

Explainer, to nic innego jak video w formie przystępnej animacji 2D albo nawet 3D, która w uproszczony sposób obrazuje dany temat. Przykładem jest nasza animacja 2D z elementami 3D, która tłumaczy systemy pakowania towarów Expert Bin-Packing. Dynamiczna kreacja, wsparta przystępną narracją lektora, najlepiej tłumaczy „jak optymalnie spakować towar w kontenerze?”. Tak na marginesie, wpiszcie to pytanie w wyszukiwarce Google, a przekonacie się jak nasze filmy i animacje organicznie wspierają naszych Klientów w pozycjonowaniu.

Produkcje animacji 3D i oczywiście 2D podobnych do powyższej (a także zupełnie innych) realizujemy codziennie, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Produkcja animacji odbywa się w Krakowie, ale realizujemy zlecenia klientów z całej Polski. 

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!