Wideo z eventu – więcej niż pamiątka!

Od jakiegoś czasu filmy pełnią także inną rolę – nie są tylko pamiątką z wesela czy konferencji. W biznesie świadczą o innowacyjności marki i jej nowoczesności. Relacja filmowa z imprezy to ważny element marketingu, który wzmacnia widoczność i świadomość marki.

Jesteśmy w Kaizen Media ciekawi świata, lubimy poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Lubimy patrzeć na świat zza kamery i wyłapywać najpiękniejsze, najbardziej zabawne czy najciekawsze momenty. Postrzegamy rzeczywistość filmowo, a w naszej naturze leży patrzenie na świat kadrami. To dlatego jedną z naszych specjalności są relacje wideo z wydarzeń

Filmowanie imprez to nasza pasja. Mamy na koncie setki relacji filmowych, mimo to z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych. Wiemy, że zdjęcia są ważną pamiątką, ale wzbudzają nieporównywalnie mniejsze emocje niż dobrze nagrany i zmontowany film. To dlatego w filmowane eventów wkładamy całe serce.

Zrealizowany podczas uroczystości otwarcia biura, fabryki czy salonu film wizerunkowy skutecznie wspiera firmę w jej komunikacji. W filmie pokazujemy “żywy” czynnik ludzki – śmiejących się klientów, uśmiechniętego albo poważnego prezesa, rozmawiających ze sobą współpracowników – a to wzbudza zaufanie i przyczynia się do zwiększenia zainteresowania marką wśród obecnych lub przyszłych klientów. 

W filmie znacznie łatwiej można pokazać emocje, a to jest niezbędne, by marka osiągnęła sukces. Relacja filmowa z eventu jest także idealnym narzędziem do pozyskiwania sponsorów na kolejne jej edycje, a także elegancką formą wyróżnienia i podziękowania mecenasom i darczyńcom, którzy wsparli firmę przy właśnie zakończonym projekcie.

Mieliśmy przyjemność zrealizować film wizerunkowy z otwarcia salonu marki odzieżowej Poszetka w Krakowie. Firma powierzyła nam także relację z Wrocławia, gdzie otworzyła swój kolejny stacjonarny sklep firmowy w Polsce. 

Dobrze zoptymalizowany pod kątem SEO film wizerunkowy jest pomocny w naturalnym pozycjonowaniu firmy. W tym przypadku, wpisując w wyszukiwarce Google frazy: „nowy salon Poszetka” lub „Poszetka we Wrocławiu” nasz Klient może liczyć, że nasz film wesprze go wizerunkowo, a tym samym sprzedażowo.

Zajmujemy się produkcją filmową na terenie Krakowa, Małopolski, ale i całej Polski. 

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!