Choco Coffee – film reklamowy na maraton

W zaledwie kilka godzin zrealizowaliśmy film reklamowy na 19. Cracovia Maraton. Za kwotę poniżej 2000 zł!

Film reklamowy na wczoraj 🙂

Jak to możliwe? Samo życie:) Nasz znajomy przedsiębiorca pisze do nas, że za 2 dni ma imprezę, której jest jednym ze sponsorów. I potrzebuje filmu reklamowego! Trochę mało czasu, aby od zera zrealizować film reklamowy. Owszem, dysponujemy materiałami wideo z wcześniej realizacji dla Adikam, ale teraz ma być komunikowany kompletnie nowy produkt: Choco Coffee.

Klient ma tylko kilka statycznych grafik swoich nowych czekoladek energetycznych z dużą dawką kofeiny. I to wszystko. A Maraton Krakowski lada moment…

Tani film reklamowy na bazie stocków

Postanowiliśmy stworzyć film reklamowy na bazie jednej planszy, logotypu Klienta i ujęć wideo z naszych baz stocków. Zobaczcie jak wyszło:

Film reklamowy Choco Coffee

Koszt tego dokładnie filmu reklamowego to 1500 zł netto + VAT.

Oczywiście nic nie zastąpi prawdziwych ujęć i to zawsze rekomendujemy Klientom. Ale w sytuacji tak czasowo podbramkowej lub gdy Klient dysponuje tak niskim budżetem (ale chociaż ma grafiki swojego produktu czy usługi) wciąż jest możliwe zrealizowanie w miarę atrakcyjnego filmu reklamowego.

Filmy reklamowe na każdą kieszeń

Kaizen Media produkuje filmy reklamowe na każdą kieszeń, ale lojalnie uprzedzamy: nie zawsze w tak krótkim czasie czy przy niskim budżecie udaje się zrealizować film reklamowy jak z finału Super Bowl 😉 Ale w przypadku, gdy nie musimy używać prawdziwych ujęć, a stocki oferują wysokiej jakości tematyczne zamienniki – postaramy się zmontować jak najlepszy film reklamowy!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!