EKG Reklamy 2022 – film z konferencji

Film z konferencji, film z eventu, film z wydarzenia. To nie tylko piękna pamiątka, ale także skuteczne narzędzie marketingowe wspierające przyszłe działania.

Po co film z konferencji?

Przede wszystkim po to, aby przy okazji kolejnej edycji, czy innego organizowanego przez siebie eventu – móc pokazać potencjalnym sponsorom, że warto je wesprzeć finansowo. Że potrafimy zorganizować mega wydarzenie, przyciągające tłum uczestników i dziennikarzy.

Atrakcyjna relacja filmowa z wydarzenia tylko w tym pomoże! 

Film z konferencji jak magnes

Ma przyciągać. Po jego obejrzeniu, osoby zainteresowane daną tematyką muszą zechcieć wziąć udział w kolejnej imprezie. Tym właśnie kierują się organizatorzy najlepszych konferencji naukowych, sympozjów czy międzynarodowych kongresów.

Gdy gasną światła, catering już zjedzony, a sale opustoszałe – tym co pozostaje po imprezie są wspomnienia. W szybkim tempie życia i one ulegają zatarciu. Jedynie zdjęcia oraz film z konferencji pozwalają zachować w pamięci detale i wyjątkową atmosferę wydarzenia.

Film z EKG Reklamy 2022 

Po dwóch latach przerwy, spowodowanych pandemią koronawirusa, Fabryka Magika zdecydowała się ponownie zorganizować EKG Reklamy.

W marcu 2022 roku, w Katowicach a następnie w Krakowie odbyła się ta wyjątkowa impreza marketingowa.

Patronat medialny Kaizen Media

Organizatorzy zwrócili się do nas z zapytaniem, czy zechcielibyśmy zostać partnerem medialnym EKG Reklamy 2022? Odpowiedź była oczywista, podobnie jak zadanie: realizacja atrakcyjnego filmu z konferencji.

Film z konferencji EKG Reklamy 2022

Film z konferencji – jaki koszt?

W tym przypadku, nasz Klient nie zapłacił ani złotówki. Wszak byliśmy patronem medialnym. Zrealizowaliśmy zdjęcia w obu lokacjach (dwa dni), do tego postprodukcja (dwa dni). W sumie 4 dni pracy nad tym konkretnym filmem z konferencji. Fabryka Magika otrzymała od nas gotowy materiał w niespełna tydzień po zakończeniu EKG Reklamy 2022.

Jeśli organizujesz konferencję, sympozjum, kongres czy inny event – zapraszamy do kontaktu! Wycenimy Twoją relację z wydarzenia, abyś mógł nowocześnie skutecznie komunikować swoje cele. Kaizen Media przeprowadza także transmisje na żywo w Internecie, gdybyś chciał zrealizować streaming online ze swojego eventu.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!