Film na targi, czyli jak podbić Zatokę Perską

Wraca życie po pandemii, wracają też targi! To oznacza, że znowu potrzebny jest film na targi, animacje na telebimy. Słowem: oprawa multimedialna stoiska.

Nie tylko hostessy na targi 

No właśnie. Piękne hostessy ocieplają wizerunek i cieszą oko, ale bądźmy szczerzy: na zainteresowanie marką na targach składa się więcej i ważniejszych elementów. Nie każdy wystawca przyciągnie na swoje stoisko promiennym uśmiechem i „na piękne oczy”.

Multimedia mocniej angażują

Gdy stoisko na targach dysponuje telebimem czy ścianą wizyjną(tzw. videowall), wówczas atrakcyjny przekaz multimedialny jest bezcenny! Film lub animacja angażują uwagę jak żaden inny gadżet reklamowy. Ruchomy obraz czy kolorowe elementy graficzne skuteczniej przyciągają uwagę z daleka.

Bez przerw na siusiu, kawę czy przypudrowanie nosa 😉 Zapętlona oprawa multimedialna komunikuje to co chcemy non-stop, przez wszystkie dni trwania targów!

Słodki film na targi 

Klient zwrócił się do nas z prośbą o realizację filmu na targi z napisami angielskimi. Bo wystawia się zagranicą. Po zrealizowaniu materiału, przetłumaczyliśmy narrację naszego lektora i dodaliśmy wspomniane napisy. Po pierwsze: aby każdy obcokrajowiec mógł zrozumieć przekaz. Po drugie: na targach emitowane są multimedia bez dźwięku, aby nie przeszkadzać innym wystawcom i aby uniknąć efektu kakofonii.

Film na targi dla Adikam

Animacje na targi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Produkujemy dla naszych Klientów nie tylko filmy na targi. Także animacje 2D i animacje 3D. Po te właśnie instrumenty przekazu sięgnęliśmy aby wesprzeć wizerunkowo firmy z grupy Urbologic podczas ich pobytu na targach w Zatoce Perskiej.

Zobaczcie sami:

Animacja na targi Index Dubai 2022 dla ABM

Intrygująca kreacja i napisy! 

Powyższe animacje są udźwiękowione, gdyż firmy wykorzystają te materiały także w innych kanałach marketingowych. Natomiast na monitorach na targach branżowych, scalona prezentacja wszystkich 10 firm współtworzących Urbologic jest także w wersji bez dźwięku. Intrygująca kreacja i napisy zrobią swoje! 

Animacja na targi Index Dubai 2022 dla Art&Design

Oprawa multimedialna na targi

Wybierasz się na targi? Zadbaj nie tylko o długopisy, cukierki i stos wizytówek. Same nie przyciągną potencjalnych klientów, (nawet z pomocą pięknych hostess). Pozwól aby sami Cię dostrzegli. Socjologicznie udowodnione jest, że ludzie lubią mieć poczucie, że kierują się własnymi wyborami, a nie reklamą. Nawet jeśli jest inaczej 🙂

Pamiętaj: marki wygrywają obrazem! Bez względu na to, czy wystawiasz się na targach w Polsce, czy jesteś już na dalszym etapie internacjonalizacji i wychodzisz ze swoją ofertą zagranicę.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!