Film promocyjny dla GT-Construction

Film promocyjny to pojęcie dość obszerne. Każda firma ma inne cele, inne priorytety reklamowe i co innego chce komunikować z jego pomocą.

Stażowy film promocyjny 

GT-Construction to jeden z czołowych generalnych wykonawców w Krakowie. Działająca w całym kraju firma poszukuje najlepszych absolwentów szkół technicznych, myślących o karierze w budownictwie. GT-C uczy fachu w praktyce, bo tego młodzi adepci budownictwa często w ogóle nie znają, opuszczając mury uczelni.

Właściciel GT-Construction zwrócił się do nas z prośbą o realizację filmu promocyjnego. Jego celem miało być zainteresowanie widzów odbyciem bezpłatnego stażu w firmie. Najlepsi stażyści mają szansę na pracę w budownictwie, w GT-Construction.

Zobaczcie film promocyjny dla GT-C:

Film promocyjny GT-Construction

Film promocyjny – nośnik celów marki

Jak wspomnieliśmy na wstępie, każda firma ma swoje cele. GT-Construction szuka dobrych pracowników w sposób nowoczesny, w największej telewizji świata jaką jest YouTube.

Zrealizowany przez Kaizen Media film promocyjny trafił na stronę internetową Klienta i jego Social Media. Zdjęcia do filmu trwały dwa zaledwie dni, montaż filmu niecały tydzień, pomimo bardzo wielu zastosowanych efektów wizualnych vfx. W filmie promocyjnym GT-Construction wystąpili pracownicy firmy i stażyści, którzy odbyli praktykę budowlaną pod okiem specjalistów.

Kaizen Media produkuje animacje reklamowe 2D/3D i wszelkiego rodzaju filmy promocyjne.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!