Film z konferencji: dlaczego warto go mieć?

Film z konferencji pozwala utrwalić i dzielić się wiedzą, doskonalić organizację przyszłych wydarzeń oraz promować markę i osiągnięcia organizatorów. Kaizen Media specjalizuje się w produkcji filmów z konferencji. Zrealizowaliśmy ich wiele dla instytucji samorządowych, edukacyjnych czy prywatnych firm.

Film z konferencji naukowej

Naszą najnowszą realizacją jest film z konferencji, dla WordLINK Foundation. Nasz film z konferencji naukowej dokumentuje trzydniowy pobyt grupy ukraińskich nauczycieli języka angielskiego w Krakowie.

Relacja filmowa z eventu jest nie tylko piękną pamiątką dla uczestników, ale przede wszystkim skutecznym narzędziem promocyjnym. Organizator może, a nawet powinien używać filmu z konferencji do rozmów z potencjalnymi partnerami kolejnych edycji swojego eventu (sponsorami, prelegentami).

Film z konferencji naukowej produkcji Kaizen Media

Święta, święta i po świętach!

Tak samo jest z konferencjami. Przygotowania do nich trwają miesiącami, sam event trwa dzień lub kilka i co pozostaje? Catering zjedzony, napoje wypite, materiały i gadżety rozdane…

Pozostają tylko wspomnienia. Z biegiem czasu i one stają się coraz mniej wyraźne. Profesjonalne zdjęcia i film z konferencji są jedynym dowodem udanego eventu, kapitałem wspierającym organizację kolejnych edycji imprezy.

Film z konferencji biznesowej produkcji Kaizen Media

Dlaczego warto mieć film z konferencji ?

Istnieje wiele powodów, dla których warto mieć film z konferencji. O jednym z nich wspomnieliśmy powyżej. Oto kilka innych:

  • Archiwizacja wydarzenia: film z konferencji pozwala na utrwalenie najważniejszych chwil imprezy, przekazu merytorycznego, atmosfery eventu, emocji wystąpień czy dyskusji.
  • Dostępność dla nieobecnych: Nie każdy, kto chciałby uczestniczyć w konferencji, jest w stanie na nią przybyć. Dzięki filmowi, osoby, które nie były w stanie uczestniczyć na żywo w imprezie, mogą nadrobić zaległości i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie skrót z najważniejszych chwil eventu.
  • Możliwość podzielenia się wiedzą: Film z konferencji umożliwia łatwe i skuteczne dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi. Można publikować nagrania na stronach internetowych, platformach edukacyjnych, mediach społecznościowych, co przyczynia się do zwiększenia zasięgu wydarzenia i pozytywnie wpływa na markę organizatora.
  • Analiza i doskonalenie przyszłych konferencji: Oglądając nagrania z konferencji, organizatorzy mogą dokładnie przeanalizować przebieg wydarzenia, ocenić atmosferę eventu. To pozwala na wyciąganie wniosków i doskonalenie organizacji przyszłych konferencji, eliminując błędy i poprawiając jakość wydarzenia.
  • Przydatne materiały marketingowe: O tym już było słów kilka, ale nigdy za wiele – film z konferencji stanowi świetny materiał marketingowy. Nagrania wideo najważniejszych i najciekawszych momentów można wykorzystać w zapowiedziach (trailerach) przyszłych wydarzeń i innych materiałach promocyjnych.
  • Wsparcie dla prelegentów: filmy z konferencji są przydatne nie tylko dla organizatorów. Umożliwiają prelegentom analizę ich aktywności, co pozwala na doskonalenie technik prezentacyjnych i poprawę umiejętności wystąpień publicznych.

Kaizen Media obsługuje fotograficznie i filmowo sympozja naukowe, konferencje biznesowe, jubileusze. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!