Filmy korporacyjne w Krakowie i Małopolsce

20 lat lat pracy w telewizjach ogólnopolskich przekłada się na wysoką jakość filmów korporacyjnych Kaizen Media. Jako doświadczeni dziennikarze potrafimy nie tylko oczarować widza obrazem, ale także przekazem.

Kluczowym elementem każdego filmu korporacyjnego jest sposób opowiedzenia historii o firmie, o jej wyjątkowości. W naszej narracji często sięgamy po storytelling – opowiadamy o niezwykłych pasjach czy osiągnięciach ludzi tworzących firmę:

Trafność przekazu to podstawa. Musi być zdefiniowana już na etapie scenariusza. Film korporacyjny ma spełnić określoną rolę (wizerunkową, rekrutacyjną itd.). Aby tak się stało, wspólnie z klientem określamy jego cel i grupę odbiorców, do której skierujemy przekaz wideo. Oto jeden z naszych filmów wizerunkowych dla Grand Parade, jednej z największych korporacji IT w Krakowie:

Bardzo często film korporacyjny służy do celów rekrutacyjnych (Employer branding video). Po jego skierowaniu do ściśle określonej grupy odbiorców, Klient ma nadzieję na zainteresowanie sobą nowych pracowników, do przekonania ich o wartości jaką daje dołączenie do organizacji.

W erze Google, przykładamy uwagę, aby każdy film reklamowy czy korporacyjny zawierał frazy kluczowe, które pomogą w jego organicznej widoczności. Gdy w wyszukiwarce Google lub w wyszukiwarce YouTube użytkownik wpisuje zapytanie zawierające treść tożsamą z naszymi frazami kluczowymi, wówczas nasz film ma szansę zostać zaproponowany przez wyszukiwarki widzowi, co może przełożyć się na konwersję.

Kaizen Media realizuje firmy korporacyjne od początku swojego istnienia. Kierując się pragmatyzmem cenowym (brak kosztów noclegów i transportu), produkujemy głównie filmy korporacyjne w Krakowie i w Małopolsce. Ale z racji na wysoką jakość obsługi i realizacji, na koncie mamy także filmy korporacyjne zrealizowane w całej Polsce.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!