Webcon Day 2022 – film promocyjny z eventu

Atrakcyjny film promocyjny z wydarzenia jest jego najlepszym podsumowaniem. Od początku istnienia, Kaizen Media realizuje relacje z eventów małych i dużych.

Film promocyjny lepszą inwestycją niż catering

Tak, postanowiliśmy tym nagłówkiem nieco sprowokować organizatorów eventów. Często wydaje im się, że najważniejszy jest catering. Błąd! Czemu?

Gdyż gdy tylko uczestnicy konferencji, sympozjum czy kongresu zjedzą już wszystkie wykwintne przekąski, wypiją wyciskane soki oraz kawę to co pozostanie z eventu? Pozostaną jedynie wspomnienia.

Smaki cateringu szybko jednak przemijają, to co nie przemija to obrazy (zdjęcia i wideo). Atrakcyjny film promocyjny konferencji może latami być najlepszą jej wizytówką: przypominać ważne i efektowne momenty, być magnesem przyciągającym uczestników kolejnych edycji oraz sponsorów.

Webcon Day 2022 – jest co wspominać ! 

Jedna z największych firm IT w Krakowie, Webcon jest od wielu lat organizatorem prestiżowego eventu Webcon Day. To najważniejsza konferencja poświęcona cyfrowej transformacji w Polsce. Uczestniczą w niej setki specjalistów IT, użytkowników platformy Webcon BPS.

W tym roku, Webcon Day odbył się w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a organizatorzy zadbali nie tylko o najlepszych prelegentów, catering ale także o multimedia. Innymi słowy, Webcon zadbał o najlepszą promocję swojej marki i swojego sztandarowego produktu!

Obsługa foto-wideo Kaizen Media 

Mieliśmy zaszczyt pracować na Webcon Day 2022 dla renomowanej krakowskiej agencji eventowej Studio2, która złożyła nam propozycję realizacji pakietu zdjęć i filmu promocyjnego z imprezy. To co zobaczycie poniżej, to de facto relacja filmowa z eventu, ale z racji na jej charakter promocyjny w przyszłości kwalifikuje się do określenia mianem filmu promocyjnego.

Film promocyjny Webcon Day 2022

Filmy promocyjne na południu Polski

Kaizen Media produkuje animacje reklamowe oraz filmy promocyjne w Krakowie i całej południowej Polsce. Z racji na nasze wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, wyniesione z największych polskich i europejskich telewizji wiemy jak efektownie, a zarazem efektywnie zbudować najlepszy przekaz promocyjny naszym Klientom.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Pamiętajcie: marki wygrywają widocznością! 

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!