Relacja wideo z gali SSW Pragmatic Solutions

Kancelaria SSW Pragmatic Solutions we wrześniu 2021 otworzyła swoją nową siedzibę w Krakowie – zapraszamy na relację wideo z gali otwarcia!

Synergia dwóch światów

„Nasze nowe biuro jest połączeniem dwóch światów” – mówi Łukasz Wołk, szef nowej krakowskiej siedziby firmy. A to wszystko dlatego, że SSW Pragmatic Solutions to firma innowacyjna i nowoczesna, która na swoje nowe biuro wybrała miejsce wydawałoby się – całkiem niespodziewane, bo zabytkowy Pałac Wołodkowiczów.

Ten piękny budynek znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, niedaleko Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej i jest jedną z przyciągających turystów atrakcji. Decyzję o otwarciu nowego biura zarząd SSW podjął w trakcie pandemii, w marcu 2020 roku.

Ryzyko godne podziwu!

Firma zaryzykowała, nie do końca wiedząc, jak po pandemii będzie wyglądała struktura osobowa ich biura, a także jakie zmiany zadzieją się u ich klientów. Nowe biuro ma przyciągać młodych, utalentowanych prawników, którzy chcą pracować na najwyższym poziomie i przy ambitnych projektach, ale niekoniecznie chcą opuszczać Kraków.

Gala odbyła się w pięknie oświetlonej, nowej siedzibie firmy. Producentem imprezy była renomowana agencja eventowa, Studio2. Relacja filmowa z wydarzenia została zrealizowana przez Kaizen Media.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!