Wideo życzenia świąteczne

Wielkanoc i Boże Narodzenie – to jak wiadomo najważniejsze Święta w Polsce. To właśnie z ich okazji realizujemy wideo życzenia świąteczne, które nasi Klienci przesyłają następnie swoim partnerom biznesowym.

Multimedialna kartka świąteczna

Przy okazji wspomnianych Świąt, coraz więcej firm stara się zaskoczyć formą życzeń swoich kontrahentów, partnerów biznesowych. Z roku na rok obserwujemy jak nasi Klienci coraz chętniej i odważniej sięgają po multimedia, zamiast tradycyjnego maila z życzeniami.

Kaizen Media produkuje kilka rodzajów multimedialnych życzeń świątecznych:

  1. animacja z życzeniami na Wielkanoc lub Boże Narodzenie
  2. filmik z życzeniami na Wielkanoc lub Boże Narodzenie
  3. multimedia mieszane, gdzie łączymy wideo z grafiką

Wideo życzenia świąteczne Kaizen Media

Pora na przykłady. Zacznijmy od najnowszej realizacji, dla renomowanej kancelarii prawnej SSW Pragmatic Solutions. Ekipa Kaizen Media zrealizowała zdjęcia w trzech miastach: Krakowie, Poznaniu i Warszawie, czyli tam gdzie swoje biuro ma nasz Klient. Następnie połączyliśmy materiał filmowy z elementami graficznymi, które dodały całej realizacji zimowego i świątecznego nastroju.

Wideo życzenia świąteczne dla SSW Pragmatic Solutions

Życzenia prezesa dla pracowników

Innym przykładem życzeń świątecznych, w wersji bożonarodzeniowej była realizacja Kaizen Media dla BP, z udziałem Roberta Makłowicza. Materiał w którym prezesi tego koncernu paliwowego składają życzenia świąteczne załodze trafił na ekrany LED stacji benzynowych w całej Polsce oraz w komunikacji wewnętrznej firmy.

Tym razem zrealizowaliśmy materiał w wynajętym w Krakowie studio, ze specjalnie przygotowaną na ten cel scenografią. Wideo życzenia świąteczne dla BP przygotowaliśmy w formatach i rozdzielczościach Instagrama i Facebooka.

Wideo życzenia świąteczne dla BP

Z racji na umowy o zachowaniu poufności nie możemy pokazać Wam innych wideo życzeń świątecznych, jakie wyprodukowaliśmy dla koncernów z branży paliwowej oraz spożywczej. Ale za to możemy pokazać Wam nasz post 3D, który w mediach społecznościowych życzył naszym Klientom wszystkiego najlepszego podczas Wielkanocy.

Życzenia wielkanocne – post 3D Kaizen Media

Życzenia świąteczne w wersji multimedialnej są jak widzicie o wiele bardziej atrakcyjne niż zwykłe, statyczne grafiki rozsyłane pocztą elektroniczną. Pozwalają firmom, które je stosują zyskać w oczach własnych pracowników, starych i nowych klientów, czy partnerów handlowych. Wspomnienie otrzymanych pięknych życzeń świątecznych nierzadko może przełożyć się na dalszą współpracę, czy nowe zamówienia. Ot, taka dodatkowa magia Świąt 😉 

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!