Modele 3D i wizualizacje 3D

Modelowanie 3D pozwala w precyzyjny i atrakcyjny sposób zademonstrować urządzenia lub obiekty, będące jeszcze w fazie koncepcyjnej. Modele 3D i wizualizacje 3D Kaizen Media wydatnie wspierają branże przemysłową i budowlaną. 

Wysokiej jakości modele 3D

Takie realizacje wymagają sporego doświadczenia artystycznego, jak i świetnej znajomości programów do modelowania 3D. Animatorzy Kaizen Media realizują modele 3D i wizualizacje 3D w kilku aplikacjach. Często zdarza się, że sam Blender, 3DS Max czy Maya nie są wystarczające i projekt przechodzi przez jeszcze kilka dodatkowych aplikacji, aby osiągnąć jak najbardziej realistyczny i spektakularny efekt końcowy.

Zobaczcie modele 3D Kaizen Media:

Jak widzicie, nasze modele 3D, po dodaniu lektora, napisów oraz ścieżki dźwiękowej mogą być reklamami gotowymi do emisji w telewizji, jak i w Internecie. 

Wizualizacje 3D dla deweloperów

O ile ruchome modele 3D to produkcje bardzo zaawansowane technicznie i czasochłonne, o tyle statyczne i tanie wizualizacje 3D cechuje szybki termin realizacji.

Naszym Klientem najczęściej są deweloperzy, którzy zwracają się do nas zanim jeszcze powstanie ich inwestycja. Gdy jest przysłowiową „dziurą w ziemi”, ale na potrzeby marketingowe już jest konieczna wizualizacja 3D, aby pokazać np. stację benzynową, galerię handlową, rozkład pokojów w mieszkaniach, czy biur w biurowcu.

Wizualizacje 3D Kaizen Media…

…znajdują zastosowanie nie tylko na stronach internetowych deweloperów oraz na ich kanałach w Social Media. Są „twarzami” postów i kampanii reklamowych Facebook Ads czy YouTube Ads w wielu branżach. Nasze wizualizacje promują produkty z branży FMCG:

Tworzymy także wizualizacje 3D stoisk targowych: 

Jak modelować w 3D i jak tworzyć modele 3D?

Wiemy to, mamy doświadczoną ekipę animatorów, sprawdzoną w realizacjach dla wielu branż. Pozwól, aby nasze know-how pomogło także Twoim celom biznesowym. Zapraszamy do współpracy!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!