Wszechstronne studio animacji w Krakowie

Kaizen Media to studio animacji, specjalizujące się w tworzeniu zarówno animacji 2D, jak i 3D. Dostarczamy wysokiej jakości produkty dla klientów z wielu branż.

Produkcja animacji 2D/3D

W zakresie animacji 2D, Kaizen Media wykorzystuje tradycyjne techniki rysunku oraz nowoczesne narzędzia komputerowe, aby stworzyć płynne, dynamiczne i kreatywne animacje. Dzięki zrozumieniu unikalnych wymagań projektu, nasze studio animacji jest w stanie dostosować się do różnorodnych stylów graficznych, od klasycznych po nowoczesne.

W obszarze animacji 3D Kaizen Media wyróżnia się zaawansowaną technologią, która umożliwia tworzenie wysokiej jakości animacji trójwymiarowych. Nasze studio animacji przykłada wagę nie tylko do estetyki produktów multimedialnych, ale także celów sprzedażowych czy wizerunkowych, jakie Klient wiąże z nimi.

Animacja reklamowa dla Instytutu Engram, promująca kursy szybkiego czytania

Blisko 60 animacji dla Instytutu Engram

Studio animacji Kaizen Media jest angażowane do różnorodnych projektów. Tworzymy animacje produktowe, reklamowe, ale także edukacyjne. W tej chwili realizujemy blisko 60 animacji edukacyjnych, na jedną z najlepszych platform edukacyjnych, jaką dysponuje obecnie Europejski Instytut Edukacji Engram w Krakowie. Z pomocą naszych angażujących uwagę animacji, dzieci oraz młodzież będą mogły uczyć się szybkiego czytania i zgłębiać tajniki mnemotechniki.

Produkty studia animacji Kaizen Media zdobywają uznanie w branży, ale przede wszystkim Klientów, którzy powierzają nam swoje cele i wyzwania. Staramy się najlepiej jak potrafimy dostarczać unikatowych i porywających animacji 2D i 3D, które przyciągają uwagę oraz budują silne relacje z naszymi Klientami.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!