Kampania wyborcza: produkcja spotu wyborczego

Produkujemy spoty wyborcze, filmy o kandydatach, animacje programowe. Słowem: materiały niezbędne do skutecznej kampanii wyborczej w Internecie.

Produkcja spotu wyborczego: dla kogo?

Po nasze doświadczenie dziennikarskie i kreatywne sięgają sztaby wyborcze przy okazji wszelakich wyborów (samorządowych, europejskich, parlamentarnych). Pracujemy tylko dla kandydatów których lubimy, z których poglądami się utożsamiamy. Dotyczy to również partii politycznych. Pracujemy tylko dla tych, których programy są zgodne z naszym postrzeganiem otaczającej rzeczywistości.

To sprawia, że nie jesteśmy najemnikami, ale oddanym i także dążącym na 100% do sukcesu zewnętrznym działem multimedialnym kandydata/partii. Taka motywacja ma fundamentalne znaczenie w procesie produkcji spotu wyborczego i innych materiałów wyborczych.

Spot wyborczy, a zarazem czołówka spotkań online kandydata z wyborcami

Spot wyborczy: jaki format?

Produkujemy spoty i filmy wyborcze od lat, ale dostosowujemy się do zmian, jakie zachodzą w marketingu w Internecie. Nasze spoty wyborcze, animacje programowe czy filmy z i o kandydatach realizujemy zatem w orientacji zarówno pionowej (Facebook, TikTok, Instagram) jak i poziomej (telewizja, YouTube, LinkedIn).

Spot reklamowy kandydata na prezydenta miasta w wyborach samorządowych 2018 r.

Spot wyborczy: jaka długość?

Obecnie, na skuteczność spotu wyborczego składa się nie tylko pomysł (scenariusz). To także długość i konstrukcja filmu wyborczego. Wyświetlany w płatnych kampaniach CPC (np. YouTube Ads) spot wyborczy musi natychmiast komunikować to co najważniejsze! Od obietnicy wyborczej kandydata, jeszcze lepsze jest połączenie postulatu z nazwiskiem polityka.

A wszystko w pierwszych 5 sekundach spotu wyborczego, aby w przypadku „dopalenia” go kampanią YouTube w modelu in-stream widz musiał usłyszeć obietnicę wyborczą i nazwisko polityka, zanim pojawi się przycisk „Pomiń reklamę”. To dodatkowa korzyść dla budżetu sztabu wyborczego, gdyż zyskuje darmowe zasięgi i tysiące darmowych wyświetleń, za które nie zapłaci ani grosza.

Spot wyborczy polityka z myślą o kampanii YouTube Ads

Spot wyborczy: jaki rodzaj?

Produkcja spotu wyborczego zaczyna się od scenariusza, ale nie musi kończyć tylko kreacją wideo. Kaizen Media specjalizuje się również w produkcji animacji 2D/3D, ale o ich zastosowaniu w kampanii wyborczej już wkrótce…bo właśnie realizujemy cykl animacji programowych oraz animacji na potrzeby nowoczesnej konwencji wyborczej/partyjnej.

Nowoczesna kampania wyborcza to nie tylko spot, także animacje 2D/3D
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!