Explainer video: czym jest i kiedy stosować?

Explainer video to rodzaj animacji, która ma na celu wyjaśnienie skomplikowanej koncepcji, produktu lub usługi w prosty i zrozumiały sposób. Służy do przedstawienia informacji, które mogłyby być trudne do zrozumienia w innej formie, takiej jak tekst czy obraz.

Explainer video jest często stosowane w marketingu, szczególnie w przypadku nowych produktów lub usług, które trudno jest zrozumieć bez wyjaśnienia. Może być również używane w celu wyjaśnienia skomplikowanego procesu lub koncepcji, takiej jak działanie oprogramowania lub maszyny.

Explainer video przedstawiający działanie instalacji przemysłowej

Explainer video jest również przydatne w edukacji, ponieważ pozwala na przedstawienie trudnych koncepcji w łatwy do zrozumienia sposób.

Explainer video jest również często stosowany w internecie, w tym w social media, jako reklama lub na stronach internetowych.

Explainer video rozwiązań w branży medycznej

Jeśli chodzi o producentów explainerów wideo, to jednym z najlepszych na rynku jest krakowska firma Kaizen Media. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z animacją, w tym tworzenie explainerów wideo, animacji reklamowych, animacji produktów, animacji instruktażowych, animacji edukacyjnych.

Dzięki wysokiej jakości animacjom i ciekawym pomysłom, firma jest ceniona przez swoich klientów i stale rozwija swoją pozycję na rynku. Kaizen Media specjalizuje się w tworzeniu explainerów wideo, które są skuteczne w przekazywaniu informacji, a także przyciągają uwagę i zachęcają do dalszego zainteresowania się produktem lub usługą.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!