Film reklamowy: naprawa żurawi budowlanych

Kaizen Media zrealizowało film reklamowy o wyjątkowym miejscu regeneracji żurawi budowlanych. Zobaczcie jak wygląda proces naprawy i modernizacji tych wielkich, stalowych urządzeń.

Żurawie budowlane są używane do podnoszenia i przenoszenia z miejsca na miejsce ciężkich przedmiotów, materiałów i narzędzi. Są niezbędne na każdym dużym placu budowy, stanowią niezbędne wsparcie ekip budowlanych. Ale jak to w życiu, także żurawie z czasem i w efekcie wysługi „podupadają na zdrowiu”.

Dla naszego Klienta, firmy Łęgprzem zrealizowaliśmy film reklamowy pokazujący jak w jej krakowskim Zakładzie Remontowo-Ślusarskim naprawiane są żurawie budowlane.

Film reklamowy pokazujący naprawę żurawi budowlanych

Praca nad tym filmem reklamowym trwała 6 dni zdjęciowych i 3 dni montażu oraz postprodukcji. Pokazuje krok po kroku jak zespół specjalistów regeneruje żurawia budowlanego. Widzowie filmu reklamowego Kaizen Media mogą zobaczyć, jakie elementy wymagają naprawy oraz jakie są etapy i rozwiązania stosowane przy przywracaniu świetności i funkcjonalności tych wielkich maszyn.

Nasz film reklamowy ma na celu pokazać i przekonać posiadaczy żurawi budowlanych do powierzenia swojego sprzętu profesjonalistom z krakowskiej firmy Łęgprzem.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!