Modele 3D dla każdej branży

Modele 3D są jednym z najbardziej efektownych rodzajów produktów multimedialnych w ofercie Kaizen Media. Tworzymy je na potrzeby wielu branż.

Modele 3D do aplikacji turystycznych

Mamy przyjemność współpracować z firmą Amistad, która tworzy aplikacje geolokalizacyjne między innymi dla branży turystycznej. Swego czasu zrealizowaliśmy dla tego Klienta modele 3D zabytków. Co ciekawe, drewniane kościoły i cerkwie już nie istnieją i „ożywiliśmy je” ze zwykłych zachowanych rysunków i zdjęć archiwalnych.

Tym razem Amistad zwrócił się do Kaizen Media z prośbą o stworzenie modeli 3D zwierząt. Naszym zadaniem było stworzenie na potrzeby aplikacji turystycznej między innymi modeli 3D czapli, ohara czy konika polskiego.

Powyższe modele 3D są w wersji lekkiej, bez rozbudowanych szczegółów. Wszystko dlatego, aby szybko otwierały się w aplikacji i nie spowalniały jej działania. 

Modele 3D na potrzeby marketingu

Tworzone przez naszych animatorów i generalistów modele 3D nierzadko są gotowymi reklamami do emisji w telewizji lub w kampaniach w Internecie. Oferowana przez nas rozpiętość tematyczna jest bardzo szeroka. Tworzymy modele 3D człowieka, zwierząt i roślin oraz wszelkich przedmiotów. Zobaczcie sami:

Modele 3D i wizualizacje 3D Kaizen Media

Modele 3D produktów

Kaizen Media produkuje modele 3D do prezentacji, aplikacji czy marketingu. Nasi specjaliści to profesjonalni graficy, którzy „w jednym palcu” mają obsługę aplikacji takich jak Maya, Substance Painter, Marmoset Toolbag czy Blender. I potrafią wyczarować w nich wszystko: produkty dnia codziennego, jak i prototypy maszyn lub urządzeń, które dopiero wejdą do produkcji i sprzedaży. Kaizen Media – marki wygrywają obrazem! Zapraszamy do współpracy.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!