Relacja filmowa z wydarzenia dla Lux Med

Lider rynku prywatnych usług zdrowotnych w naszym kraju nie tylko dba o zdrowie Polaków. Grupa Lux Med wspiera także inicjatywy na rzecz ratowania planety.

Mieliśmy przyjemność zrealizować dla tego Klienta relację filmową z wydarzenia, a dokładnie z Green Film Festival w Krakowie.

Relacja filmowa Kaizen Media dla Grupy Lux Med

Relacja filmowa z wydarzenia czyli?

Relacja filmowa z wydarzenia lub eventu (jak przyjęło się ją także określać z języka angielskiego) to nic innego materiał wideo, który dokumentuje lub opowiada o konkretnej imprezie/przedsięwzięciu. Krótki, bo trwający do 5 minut filmik, podsumowuje wizualnie wydarzenia takie jak koncerty, konferencje, sympozja, zawody sportowe, jubileusze, festiwale czy konferencje prasowe.

Relacja filmowa z eventu. Po co?

Krótsza, czy dłuższa ma za zadanie przenieść widza w kontekst wydarzenia, umożliwiając mu doświadczenie tego, co się wydarzyło, pomimo że nie mógł osobiście w nim uczestniczyć.

Relacja filmowa z eventu może przyjmować formę teledysku (bez lub z napisami), może zawierać wywiady z uczestnikami, którzy opowiadają co przeżyli i jak było? Narratorem może być też sam lektor.

Najważniejsze, aby relacja filmowa z wydarzenia oddawała atmosferę imprezy i jeśli również taki cel: zachęcała do uczestnictwa w kolejnej edycji eventu.

Kaizen Media realizuje relacje filmowe z wydarzeń na każdą kieszeń.

Działamy w województwie małopolskim, mazowieckim, podkarpackim, świętokrzyskim i śląskim. Zapraszamy do współpracy!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!