Produkcja filmów do publicznego odtwarzania

Lotniska, dworce, biurowce, gabinety lekarskie i instytucje publiczne. Co je łączy? Sieć monitorów i własna emisja treści. Produkcja filmów do autopromocji, to także oferujemy naszym Klientom.

Nie ma nic lepszego niż bycie nadawcą własnych treści reklamowych. Niewielu szczęściarzy może sobie na to pozwolić. Ale gdy pozwalają na to warunki – warto korzystać z zawieszonych pod sufitem dziesiątek monitorów.

Produkcja filmu do emisji na lotnisku

Mieliśmy przyjemność zrealizować krótki film promocyjny dla MPL Services, firmy która zarządza między innymi restauracją Galicya na lotnisku w podkrakowskich Balicach. Restauracja postanowiła pokazać podróżnym oczekującym w terminalu na samolot, jak przygotowuje domowe pierogi. Gdyż jest to produkcja z pasją, własnoręczna, której efektem jest wiele rodzajów pysznych polskich pierogów.

Film reklamowy do emisji na lotnisku Kraków-Balice

Scenariusz filmu zaproponował tym razem Klient. Produkcja filmu trwała niecałe 3 godziny na lotnisku i 2 dni postprodukcji w Kaizen Media. Nieprzypadkowo jest bez dźwięku, wszak filmy emitowane na monitorach mają angażować wizualnie, ale nie przeszkadzać w przestrzeni publicznej.

Produkcja filmów reklamowych oraz animacji 2D/3D – Kaizen Media, zapraszamy do kontaktu i współpracy w Krakowie i całej południowej Polsce!

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!