DataConsult: film produktowy w akcji

Film produktowy jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi sprzedaży. Pozwala łatwo i szybko przekonać klienta do skorzystania z produktu lub usługi.

Najbardziej świadome i sprawne marketingowo marki starają się korzystać z wielu kanałów komunikacji z klientami. Wśród nich są media społecznościowe (Facebook, LinkedIn) oraz YouTube.

Film produktowy sprzedaje w Internecie

Kaizen Media ma zaszczyt produkować filmy produktowe dla DataConsult. To jedna z najbardziej renomowanych firm z branży logistycznej, producent systemów WMS (czyli nowoczesnego zarządzania magazynami).

Film produktowy – zobacz jak Expert WMS działa w magazynie Eltech

Wspólnie z działem marketingu firmy, realizujemy filmy instruktażowe i filmy produktowe, które są publikowane na kanale YouTube. DataConsult nie tylko informuje o nowych usługach WMS.

Film-świadectwo

Firma pokazuje także jak w praktyce jej rozwiązania pomagają klientom. Przykładem jest film produktowy, zrealizowany przez nas w Eltech. Firma korzysta z szeregu produktów WMS, które skutecznie optymalizują pracę jej magazynu w Świdnicy.

Film produktowy – jak system Expert WMS ocenia firma Eltech?

Kanał firmowy YouTube pozycjonuje organicznie markę

Kaizen Media produkuje treści multimedialne na kanały YouTube firm i organizacji. Rekomendujemy taką, regularną komunikację marketingową. Wspiera ona organicznie markę w procesie SEO. Algorytm Google indeksuje treści zawarte w animacjach czy filmach, wyświetlając je w wynikach wyszukiwania tak na YouTube, jak i w wyszukiwarce Google. Wszak to jedna firma:)

Przykład:

Wpisz w wyszukiwarce Google: „jak optymalnie spakować towar”

Czy jednym z wyższych wyników wyszukiwania jest nasza animacja dla DataConsult? 😉

Kaizen Media produkuje:

1. filmy produktowe

2. filmy reklamowe

3. filmy korporacyjne

4. filmy wizerunkowe

Jeśli myślisz o skutecznej i regularnej komunikacji w Internecie – napisz do nas! Przygotujemy skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości propozycję działań wideo-marketingowych.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.
Masz pytanie? Zadzwoń!